Ganobet 3 Bonus Bizden Kampanyası 

250 TL ve üzeri yapacağınız yatırımlarla Ganobet 3 Bonus Bizden Kampanyası avantajlarından faydalanabilirsiniz. Tek bir promosyon paketinde üç ayrı fırsatın yer aldığı bu kampanya hakkında detaylar yazımızda.

Ganobet giriş adresi için tıklayın!

Ganobet 3 Bonus Bizden Kampanyası Nedir? 

3 Bonus bizden kampanyası, Ganobet üyelerine özel olarak sunulan bir promosyondur. Bu bonus üzerinden Ganobet üyeleri, yatırım bonusu ya da kayıp bonusu ayrıcalığından faydalanabilirler. Üyeler hem yatırım hem de kayıp bonusunu eş zamanlı bir şekilde kullanamaz. İkisinden birini seçme hakları bulunur. 

Bonusun tek avantajı ise bu değildir. Ayrıca Ganobet üyeleri promosyon üzerinden 200 adet Free Spin hakkına da sahip olurlar. Free Spin’lerin yatırıma göre dağılımı aşağıdaki gibidir: 

  • 50 ile 1000 TL arası yatırımlarda 15 Free Spin
  • 1001 ile 4999 TL arası yatırımlarda 50 Free Spin
  • 5000 ve üzeri yatırımlarda 75 Free Spin

Belirli miktarlarda yapacağınız tek seferlik yatırımlarda verilen Free Spin’lere erişebilirsiniz. Bu Free Spin’leri kullanırken tekrar yatırım yapıp Free Spin alma şansınız ne yazık ki bulunmaz. Yatırıma ek Free Spin bonusundan tekrar tekrar faydalanmadan önce hesabınızdaki tüm Free Spin’leri kaybetmeniz gerekir. 

Ganobet 3 Bonus Bizden Kampanyası’nda Free Spin Çevrim Şartı 

Ganobet 3 Bonus Bizden Kampanyası 
Bonusu kazanca dönüştürmek için çevrim şartlarına dikkat etmelisiniz.

Ganobet 3 Bonus Bizden Kampanyası’ndan yararlandığınız Free Spin’leri kullanabilmeniz için promosyonda geçerli olan oyuna giriş yapmalısınız. Bonusa göre bu oyun Popkok Gaming sağlayıcısının kullanıcılarına sunduğu “Lucky Patrick’s Day”dir. Free Spin’ler Ganobet üzerindeki tüm slot oyunları için geçerli değildir. Promosyona göre Free Spin’in geçerli olduğu tek slot oyunu Lucky Patrick’s Day olmaktadır. 

Lucky Patrick’s Day isimli oyundan Free Spin’lerle maksimum 500 TL çekim yapabilirsiniz. Free Spin kazancınız 500 TL ile sınırlıdır. Bu parayı geçtiğiniz takdirde Free Spin’ler geçerliliğini yitirecektir. Oyundan kazandığınız birim para, real para olarak Ganobet hesabınıza anında aktarılacaktır. Sonrasında paranızı dilediğiniz zaman çekebilirsiniz. 

Ganobet 3 Bonus Bizden Promosyonunu Aktif Hale Getirme 

Promosyonu aktif hale getirmek istiyorsanız, yatırım yaptıktan sonra Ganobet canlı destek hattına bağlanmalısınız. Canlı destek hattıyla iletişime geçerek hesabınıza para aktardığınızı beyan ettikten sonra kampanyanın üye hesabınıza entegre edilmesini talep edebilirsiniz.Gerekli kontroller yapıldıktan sonra bonus, aktif hale gelecektir. 

Promosyonla gelen avantajları,  kurallar dahilinde kullanabilirsiniz. Kural dışı bir harekette bulunduğunuz, hile yaptığınız ya da yanlış kimlik bilgileriyle bonustan faydalandığınız tespit edilirse Ganobet; kampanyayı iptal etme hakkına kendine saklı tutar. Bu gibi durumlarda hakkınızda işlem başlatılır. 

Hile tespitinde kampanyadan faydalanamadığınız gibi Ganobet üye hesabınızı da süresiz bir şekilde kaybedersiniz. Promosyondan sağladığınız tüm kazançlar da aynı şekilde elinizden alınır ve sizlere tekrar geri verilmez. Gerçek kimlik bilgilerinizle ve değişmemiş IP adresiyle Ganobet 3 Bonus bizden Kampanyası’ndan faydalanmalısınız. 

Ganobet e-spor kayıp bonusu için yazımıza göz atın: https://ganobetgir.com/ganobet-e-spor-kayip-bonusu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ganobet Sitesi

Ganobet'e Üye Ol! 15 TRY Bedava Bonus Kazan!

© Copyright 2023 Ganobet Sitesi, Ganobet Giriş Yap