Ganobet 1.000.000₺ Ödüllü Spor Turnuvası 

UEFA’daki karşılaşmaların heyecanı Ganobet 1.000.000₺ Ödüllü Spor Turnuvası ile daha da katlanıyor. Büyük bir kampanya başlatan Ganobet, tüm üyelerine ücretsiz bir şekilde 1.000.000₺ ödüllü spor turnuvasına katılma şansı tanıyor. Siz de gerekli gerekli şart ve koşulları eksiksiz şekilde karşılarsanız, bu ödülü bol turnuvaya katılıp kendinize düşen payı kampanya sonunda elde edebilirsiniz. Turnuvaya UEFA’nın düzenlemiş olduğu tüm organizasyonlar, yani  Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi karşılaşmaları dahildir.

Ganobet giriş adresi için tıklayın!

Ganobet 1.000.000₺ Ödüllü Spor Turnuvası Ne Sunuyor?

1.000.000₺ ödüllü spor turnuvası, Ganobet üyelerine özel olarak sunulan bir bonustur. Tam tamına 1 milyon TL’lik ödül havuzuna sahip olan bu turnuvada 10 maçlık seri tahminlerinde bulunursanız ve tutturursanız siz de havuz sistemiyle kendinize düşen payı alabilirsiniz. 19 Eylül Salı günü, Fransız devi PSG ile Alman efsanesi Borussia Dortmund’un UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşmasıyla turnuvaya start verilecektir.

Saat 22.00’da iki takım müsabakasıyla başlayacak olan kampanyaya saat 21.00 olmadan katılım sağlamalısınız. Aksi takdirde turnuva boyunca seri oluşturamaz ve ödül havuzundan faydalanamazsınız. Katılımı tamamiyle ücretsiz olan bu kampanyadaki ödüller, turnuva sonlandığında üyelerin hesaplarına yatırılacaktır. Ayrıca turnuvaya giriş yapan tüm üyeler Ganobet tarafından ekstra puan alacaktır. 

Ganobet 1.000.000₺ Ödüllü Spor Turnuvası’na Katılım

Ganobet 1.000.000₺ Ödüllü Spor Turnuvası 
Turnuvaya katılmak için bazı kurallara dikkat etmelisiniz.

 Ganobet’in sunduğu bu turnuvaya birkaç adım dahilinde katılabilirsiniz. Takip etmeniz gereken adımlar sırasıyla şu şekildedir: 

  • Güncel domain adresinin yer aldığı Ganobet sitesine giriş yapın
  • Site arayüzünde yer alan UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligine özel olarak oluşturulan 1.000.000₺ ödüllü spor turnuvasına tıklayın. 
  • Turnuva Genel Kuralları yerinden “Turnuvaya Katılmak için Tıklayınız” yerine basın. 
  • Açılan pencerede sizden istenilen üyelik bilgilerini girin. 
  • Siteye daha önce üye olmadıysanız üyelik oluşturun, üyeliğiniz varsa o zaman hesap bilgilerinizle giriş yapın. 

Turnuvaya katılım sağlamak için girdiğiniz bilgiler size ait olması gerekir. Ganobet üye bilgilerinde ihlal yapıldığını tespit ederse turnuvaya katılımınızı iptal edebilir. Sadece kampanyadan çıkarmakla kalmazsınız, aynı zamanda Ganobet üyelik hesabınızı da süresiz bir şekilde kaybedersiniz. 

Ganobet 1.000.000₺ Ödüllü Spor Turnuvası’nda Nasıl İlerleme Kaydedilir? 

Turnuva 10 maçlık seriden meydana gelir. Üyelerin, 1.000.000₺ değerindeki ödül havuzundan faydalanabilmesi için bahis yapması istenir. 10 maçlık seriden tahminin yapan üye, turnuva sonunda seri maçlarını tutturmuşsa ödül havuzundan kendine düşen payı “Ganokazan” ile alır. 

Ganokazan, Ganobet’in sunduğu bir real para çevirm sistemidir. Turnuvadan elde ettiğiniz kazançları Ganobet hesabınızdan Ganokazan yardımıyla TL’ye çevirebilirsiniz. Daha sonra bu parayı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Ganokazan olmadan turnuvadan elde etmiş olduğunuz sanal parayı kullanamaz ya da değerlendiremezsiniz. Ganokazan’la sanal paranızı real para çevirmede sıkıntı yaşarsanız, canl destekle yardım alabilirsiniz.

Ganobet 3 bonus bizden kampanyası için yazımıza göz atın: https://ganobetgir.com/ganobet-3-bonus-bizden-kampanyasi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ganobet Sitesi

Ganobet'e Üye Ol! 15 TRY Bedava Bonus Kazan!

© Copyright 2023 Ganobet Sitesi, Ganobet Giriş Yap